MR-ÚČTO »

O nás

O nás

V oboru účetnictví pracujeme již 20 let a během těchto let jsme získaly bohaté znalosti a zkušenosti ve vedení účetnictví a daňové evidence pro firmy a podnikatele širokého spektra zaměření, ale také odborné znalosti potřebné pro správu bytového fondu a vedení účetnictví SVJ/BD. Jenže když už nemáte v zaměstnání kam růst, vydáte se vlastní cestou. Proto jsme v roce 2015 založili MR-ÚČTO, společnost podnikatelů (dříve "sdružení"), v níž jsme započali budovat základnu svých klientů. S rostoucím počtem spokojených klientů přišel i poslední logický krok, založit společnost MR-ÚČTO s.r.o, která vznikla na konci roku 2017.


Podnikáte ve stavebnictví či zdravotnictví, vlastníte maloobchod, e-shop nebo restauraci, jste specialista na dopravu, poskytujete kadeřnické, kosmetické nebo fyzioterapeutické služby, anebo bydlíte v bytovém domě (SVJ / BD / soukromý vlastník)? Vám všem můžeme poskytnout naše profesionální služby. Nezáleží na tom, zda podnikáte sami nebo máte obchodní korporaci s mnoha zaměstnanci, vždy se vám budeme věnovat s maximální péčí a profesionalitou. Přenechejte starosti s účetnictvím, daněmi a mzdami nám a soustřeďte se plně na svůj podnikatelský záměr a rozvoj své firmy. Pohlídáme za vás termíny pro podání daňových přiznání, platby záloh daně z příjmu, silniční daně, atd. Na základě plné moci za vás budeme komunikovat se správci daní, OSSZ, zdravotními pojišťovnami a zastoupíme vás i na plánovaných či neplánovaných kontrolách těchto organizací.


Protože víme, jak je náročná starost o bytový dům, nabízíme vám naše služby správce a poskytovatele účetních služeb. Co se kvality služeb týče, dostanete u nás stejně dobré služby jako u velkých konkurenčních společností. Ale narozdíl od těchto kolosů vám můžeme také nabídnout osobní a přátelský přístup s otevřeností ke všem vašim požadavkům. S námi ušetříte peníze na mzdové náklady za účetní v hlavním pracovním poměru, nebudete muset investovat do vzdělávání zaměstnance, řešit jeho nepřítomnost nebo odpovědnost za případné pochybení. My přesně víme, co potřebujete, jsme vzájemně zastupitelné, neustále se vzděláváme a přizpůsobujeme všem změnám zákonů. Naše činnost je zajištěna profesním pojištěním odpovědnosti podnikatele za způsobené škody.


V rámci poskytovaných účetních služeb pro vás vypracujeme vyúčtování daní ze závislé činnosti, daňová přiznání k DPH, kontrolní hlášení, hlášení k přenesení daňové povinnosti, souhrnné hlášení při obchodu se zahraničními firmami, přiznání k silniční dani, přiznání k dani z příjmu fyzických osob včetně všech přehledů, přiznání k dani z příjmu právnických osob včetně zajištění zveřejnění ve sbírce listin a to vše za velmi příjemné ceny s možností sjednání měsíčního paušálu.


Svou spolupráci s klienty zakládáme na individuálním přístupu, komunikaci, naprosté diskrétnosti sdělených informací, kvalitě, profesionálně odvedené práci a dodržení všech zákonných termínů. Zaručujeme maximální vstřícnost vůči vašim požadavkům a veškerá data poskytujeme v podobě perfektně zpracovaných tiskových výstupů. Pro naši činnost používáme účetní software POHODA a software pro činnost správce SSB2000. Abychom mohli vyjít vstříc všem klientům, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou plátci DPH, využíváme oba subjekty: MR-ÚČTO, společnost podnikatelů, která není plátcem DPH a MR-ÚČTO s.r.o. plátcem DPH je.